fbpx

Vabakutseliste Meetup

by Forwardspace
vabakutseliste meetup

Vabakutseliste Meetup

Idee olla iseenda tööandja meelitab paljusid.

Omad head oskust, mida pakud teistele raha eest ja oled iseeenda peremees. Teed seda, mida armastad ja eelistatavalt palmide alt. 🌴

Kuigi see võiks nii ilus ja lihtne olla, siis tegelikult on see jäämäe tipp. 🗻

Olla vabakutseline hõlmab endas nii paljusid aspekte – ei piisa isegi ainult sellest, et oled lihtsalt väga hea selles, mida teed. Era- ja tööelu balanss, kohusetunne, sotsiaalmaks, klientide leidmine ja hoidmine, iseenda turundamine, bürokraatia jne – ühele alustavale vabakutselisele on seda kindlasti palju.

Vabakutseliste Meetup on ürituste sari, kus me küsitleme erinevaid vabakutselisi, kes on oma valdkonnas väga head. Paneme nad liistule ja uurime välja, kuidas nad ikkagi sellega nii hästi hakkama saavad. Iga vabakutseline on niivõrd eriline oma töörutiinis ja usun, et kõigil on üksteiselt midagi õppida.

Kutsume teid 10. aprillil ALIBIsse, et veeta teiste alustavate või tegutsevate freelanceritega üks õhtupoolik mõnusas õhkkonnas sarnaseltmõtlejatega.

Mine tea, äkki leiad mõne uue sõbra või koostööpartneri.

Seekord on oma elust ja tööst rääkimas Kaupo Kalda.

Kaupo on droonifotograaf, UX disainer ja (nagu kõik vabakutselised) ettevõtja. Kaupo armastab disaini ja fotograafiat ning on teinud mõlemast neist ka oma unistuste töö. See on tänaseks reaalne olukord, kui ärkab esmaspäeva hommikul teadmisega – lahe, saan tööle minna! Ta on ligi 20 aastat pidanud digidisainiagentuuri OKIA, nüüd veab freelancerina disainistuudiot Reactive.ee – UX/UI design studio ühiskontoris Lift99 ja droonifotostuudiot kaupokalda.com.

Steve Jobs ütles kunagi hästi: “The only way to do great work is to love what you do.”

Koolituse info

Koht: Alibi
Aadress: Ringi 1, Pärnu
Aeg: 10. aprill kell 19:00
Osavõtutasu: TASUTA
VAJALIK EELREGISTREERIMINE!

REGISTREERI SIIN

Jooksvat infot leiad ürituse Facebooki lehelt.

Ürituse filmimine on rahastatud kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest.