fbpx
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Startup Inkubaator Pärnus vol 2

november 11, 2019 @ 10:00 e.l. - 3:00 p.l. | Free

Startup Inkubaator tuleb Pärnusse! 🚀

Sul on äriidee, äge tiim ning tegutsed IKT, rohe-, tervise- või kosmosetehnoloogia valdkonnas? Kui leidsid end noogutamast, siis otsime just Sind!

Startup Inkubaator on Teaduspargi Tehnopol kasvuprogramm alustavatele tehnoloogia ettevõtetele. Meil on 60+ mentorit, kes tegutsevad startupidega personaalselt, korraldame ca 50 üritust aastas, mis on suunatud eelkõige portfelli ettevõtetele ja pakume ka co-working space’i. Me saame aidata Sul ehitada jätkusuutlikku ärimudelit, luua toodet, mis vastab tehniliselt ja sisult klientide ootustele, jõuda esimeste klientideni läbi müügi-, turundus- ja suhtekorraldusplaani, leida ühist keelt investorite, äripartnerite ja klientidega, kaasata vajalikke erainvesteeringuid.

Ja eriti hea Startup Inkubaatori programmi juures on see, et meie teenust on võimalik kasutada üle Eesti, mitte ainult Tallinnas!

Kandideeri Tehnopoli Startup Inkubaatorisse ning arenda oma ideed Forwardspace’is!

🔸 Kui tunned, et sooviksid meie programmiga liituda, siis kandideeri hiljemalt 1. november.

🔸 Kirjelda lühidalt oma ideed, meeskonda ja mida soovid Startup Inkubaatoris saavutada. Valime esitatud ideede hulgast välja potentsiaalikamad, millega tuleme Pärnusse lähemalt tutvuma 11. novembril, Forwardspace’is.

🔸 Kandideeri siin: www.forwardspace.ee/kandideeri-startup-inkubaatorisse-parnus/

🔸 Lisainfo: www.forwardspace.ee/startup-inkubaator/

From idea 💡 to invESTment! 📈