fbpx
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Founder Stories S01E03 featuring SAPA | Ettevõtlusnädal

oktoober 5, 2018 @ 6:00 e.l. - 11:00 p.l. | Free

Founder Stories S01E03 featuring SAPA | Ettevõtlusnädal

Igal ettevõtjal, organisatsioonil ning ettevõtmisel on oma lugu, samamoodi nagu ka igal loojal selle kõrval. Sellest, kuidas keegi vanaema köögis esimese prototüübi valmis meisterdas või keldris sõbraga pätikohvi juues miljoni-eurose äri püsti pani on kindlasti palju õppida ning enam veelgi, on seda põnev kuulata.

Selleks korraldab Forwardspace mõnusaid õhtuseid kokkusaamiseid, kuhu kutsume rääkima kedagi, kes on midagi loonud – olgu see siis ettevõte (startup), suursündmus või mõni muu äge algatus. See on Founders Stories.

Sel korral toimub Founder Stories tavapärasest suuremalt ja oodata on terve maja täis ettevõtjaid. SAPA – Pärnumaa Arenduskeskus korraldatud Pärnumaa parimad ettevõtted 2018 tunnustusürituse afterparty toimub Forwardspace’is, mille avapauguks saabki olema Founder Stories.

Founder Stories seekordsel sündmusel räägivad oma lood inimesed meie enda majast – Pärnus tegutevate rahvusvaheliste startupide juhid ja ühtlasi Forwardspace’i asutajad – Oliver Sild (WebARX) ja Marten Palu (Gamecan).

Üritusel osalemiseks saab end kirja panna siin: https://goo.gl/jLU6X3
Üritus on TASUTA!