fbpx

Töötuba: Eneseteadlikkus ja selle praktiline kasutamine

by Forwardspace

Haarame miljonitel tassidel, T-särkidel ja inspiratsiooni postitustes kasutatud “Be yourself!” hüüdlause, võtame selle juppideks ja räägime, mida see tegelikult tähendab.

MIS ON ENESETEADLIKKUS? Lihtsalt öeldes mõistmine, milline inimene Sa oled ja selle aktsepteerimine. Eneseteadlikkus on täielik selgus sellest, milline on Sinu isiksus, mõttemaailm ja uskumused, millised Sinu tugevused ja nõrkused, domineerivad emotsioonid ja see, mis Sind motiveerib.

Antud töötuba on mõeldud kõigile neile, kes on huvitatud täielikust kontrollist oma elu, eesmärkide ja inimsuhete üle. Selle saavutamiseks teeme igapäevaseid väikseid ja suuri otsuseid, mis meid ja inimesi meie ümber mõjutavad. Nende otsuste aluseks on aja jooksul omandatud IGAÜHELE UNIKAALNE kogemuste, mõtete, oskuste ja teadmiste prisma. Mida selgemalt neid elemente enda puhul mõistame ja tunnetame, seda paremaid otsuseid langetame.

Eneseteadlikkusest hakati konkreetselt rääkima 1972. aastal ning tänaseks räägitakse antud teemal üha enam ja enam. Seekordse koolituse rõhk on eneseteadlikkuse praktilisel kasutusel. Räägime, kuidas seda endas arendada ning süstemaatiliselt rakendada ja millise kasuteguri see endaga kaasa toob.

Toimumisaeg: Teisipäev, 12. detsember 
Kell: 18:30-20:00
Koht: Forwardspace
Töötuba viib läbi Marten Palu

Kes on Marten?

Marten (27) on noor sariettevõtja Pärnust, kelle jaoks on Forwardspace kolmas suurem ettevõtmine. Ta kirg on luua ettevõtteid, mis võimaldavad inimestel oma isiklikke ja professionaalseid unistusi täita. Marteni peamine tugevus on endale uute oskuste õpetamine võimalikult lühikese aja jooksul. Juhina on tal kogemus ka kõikides ametites, mille peal tema 25 alluvat kahes erinevas ettevõttes tegutsevad. Marten jääb alati iseendaks, mängib oma tugevuste ja nõrkustega ning isegi rangemas seltskonnas näeb teda ikoonilise Minecraft’i T-särgiga endast vanematele oma kogemusi jagamas.

 

Kohtade arv on piiratud!
Osalemiseks vajalik eelregistreerimine siin
Osavõtutasu 10€