fbpx

Pärnu Python CodeClub

by Forwardspace

Pärnu Python CodeClub

Tunned programmeerimise vastu huvi? Soovid saada enam infot Pythoni kohta? Ja kohtuda inimestega, kes on samade huvidega?
Kui vastasid eelnevatele küsimustele JAH, siis tule Python CodeClubi!
CodeClubi korraldajaks on Eesti juhtiv veebi- ja mobiilitarkvara tootmise ning riskiinvesteeringutega tegelev Pythoni agentuur Thorgate.

Kellele?

Kõigile, kes tunnevad huvi Pythonis programmeerimise vastu. Teadmisi ammutama on oodatud kõik, täiesti algajatest kogenud arendajateni. Julgustame kogenud arendajaid jagama ka oma teadmisi ja kogemusi! Vanusepiirangut üritusel ei ole – oodatud on nii noored kui ka täiskasvanud!

Mis?

Python CodeClubis saab uusi teadmisi nii algaja kui kogenud arendaja. Lisaks saab ennast ka programmeerimises praktilises võtmes proovile panna. Üritustel lahendatakse erineva raskusastmega ülesandeid, mille koostavad Thorgate’i arendajad ning CodeClubi mentorid. Nagu nimigi vihjab, on peamiseks eesmärgiks klubiline tegevus. See pole koolitund, kus on ranged reeglid. CodeClubis räägime Pythonist ning tunneme programmeerimisest rõõmu! Kõik küsimused ja mõtted, mis Pythoniga seonduvad saavad siin vastuse.

Pitsad ja Pythoni arendajad on Thorgate poolt. Sina võta kaasa hea tuju ja laptop.

Kus ja millal?

Koht: Forwardspace
Aadress: Akadeemia 1, Pärnu
Aeg: 30. mail kell 17:00
TASUTA!
VAJALIK EELREGISTREERIMINE!

REGISTREERI SIIN

Tegu on juba viiendat aastat toimuva Pythoni programmeerimiskeelt propageeriva ürituste sarjaga, mille eestvedajaks on Thorgate. Esmakordselt tuleb Python CodeClub ka Pärnusse! Üritustel lahendatakse erineva raskusastmega ülesandeid, mille koostavad Thorgate’i arendajad ning CodeClubi mentorid. Iga ülesande õige lahenduse eest saab punkte ning punktidest koostatakse ka jooksev edetabel.