fbpx

Otsime oma meeskonda lisajõudu

by Forwardspace

Kas sul on mõni hobi või oskus, milles oled hea või hoopis tahad omandada mõnda oskust? Forwardspace’i on koht, kus kõik ideed on teretulnud ning kõiki ideid on võimalik ellu viia. Unistuste elluviimiseks otsime oma vägevasse meeskonda lisajõudu, kes oleks meile abiks sündmuste korraldamisel (workshopid, kohtumised mentoritega, koolitused, ka õhtused üritused). Kui sul on mõttes mingeid lahedaid ideid või tahad osa saada lahedate ideede ellu viimisest, siis Forwardspace on just Sinu jaoks!

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt?

Otsime vabatahtlikku, keda saame ülesannete andmisel usaldada. Oluline on kindlasti see, et saaksime vabalt suhelda ja tegutseksime eesmärgiga teha kõik tegevused hästi ning hea tujuga.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlikele pakume aukohta meie kodulehel meeskonna juures, lisaks sündmuse korraldamisel on sündmustel osalemine ning toitlustus tasuta. Muidugi on Forwardspace’ist võimalik koguda tohutult kontakte, teadmisi ning kogemusi ja saada kindlasti vähemalt kuus uut sõpra. Kuna Forwardspace on Pärnu esimene selletaoline koht, siis olla osa sellise koha loomisest on ka kindlasti omaette väärtus.

Mida organisatsioon pakub?

Meie juures võid teha ka oma praktika ning vajadusel katame ka sinu trantspordikulud, mis tegevuste käigus tekivad. Kindlasti on töövahendid ning muud tegutsemiseks vajalikud vahendid meie poolt.

Kirjuta meile!

Kui soovid meile appi tulla, siis saada e-mail [email protected] või helista +372 5696 5771 või kirjuta kiri.