fbpx

New Game | Mänguarenduslaager

by Forwardspace

New Game

Mänguarenduslaager

VIIS PÄEVA MÄNGUARENDUST!

Mänguarenduslaager Pärnus. Ootame kõiki, kellel on huvi videomängude loomise vastu. Eelnevad teadmised võivad täielikult puududa – alustame nullist. Viie päeva jooksul loovad kolm viieliikmelist meeskonda oma esimesed mängud, seda kogenud mentorite käe all. Samuti on hinna sees laagri-eelne online õpe ettevalmistuseks. Selleks kasutame Discordi ja jagame ülesandeid Trellos.

ÕPIME NAGU MÄNGUS:

Meeskonnarollid on jagatud nagu class’id videomängus:
Hard Carry (Backend developer)
Semi-Carry (Frontend developer)
Hard Support (Creative Lead)
Roaming Support (Asset Artist)
Offlaner (Game Design)
Nii ettevalmistuseks kui laagri ajal on ülesanded jagatud nagu saavutused videomängus. Main quests, ongoing quests, you name it.


MENTORID:

ALEKSEI

Aleksei tõeline kirg on visuaalne lugude jutustamine. 2000-ndate alguses töötas ta laialdaselt interaktiivsete lugude loomise juures, koomiksitest digitaalsete toodeteni, olles nii kirjutaja, animaator kui ka kujundaja. Viimaste aastate jooksul on ta olnud üks Limestone Games asutajatest ja hetkel töötab loovjuhina ettevõtte esimese mängu kallal, luues selle jaoks narratiive , mängu mehaanikat, visuaalset stiili ning karakterite animatsioone.

Aleksei aitab leida sinu enda kunstilise visiooni, veendub, et sinu lugu on paeluv, karakterid kaasahaaravad ning mängukogemus lõbus ja tähendusrikas.

OLEG

Oleg on iseõppinud koodivõlur, kelle põhi tööriistad on Unreal Engine ning C++. Tal on laialdased teadmised mänguarenduse tehnilisest poolest – 3d modelleerimine, tekstuurid, varjud ning loomulikult programmeerimine.

Töötades navigatsiooniohvitserina, kuulis ta kutset Eesti rannikult ning aitas luua Limestone Games, asudes ametisse CTOna. Oleg vastab kõigile tehnilistele mänguarenduse küsimustele, lisaks tagab ta selle, et keegi ei raiskaks aega, kood töötaks ning sinu tegemised oleksid eesmärgipärased/loogilised.

MARTEN

Marten on olnud hardcore videomängur aastast 1994. Tuhanded tunnid mängimist viisid ta 25-aastaselt oma enda mänguarendusettevõtte loomiseni, millel on nüüd meeskonnaliikmed seitsmes erinevas riigis. Tema põhioskus on Sulle õpetada, kuidas võimalikult kiiresti uusi skille omandada.

Missiooniga Pärnu noortele järjest rohkem ja paremaid võimalusi luua, on ta eesmärk läbi erinevate tegevuste uus generatsioon mänguarendajaid kasvatada. New Game laagris on Marteni põhiülesandeks see, et kõik sujuks, kõigil oleks fun ja muidugi, et saavutataks lõppeesmärk Esimesed Mängud!

TOETAVAD:

Gamecan
Pärnumaa Õpilasmalev
Enthelity Studios
Startup Estonia

TÄIENDAV INFO:

Kohtade arv: 15
Soovitatav vanus: 12 – 20
Hind: 100€ + KM
Kuupäevad: 18 – 22. juuli
Igapäevane kellaaeg: 10:00 – 18:00 ( või soovi korral kauem)

KOHAD ON TÄIS

Sündmust toetatakse Startup Estonia programmi (projekti number EU50651) raames Euroopa Reginaalarengu Fondi vahenditest.