fbpx

Kes me oleme?

Forwardspace on koostöötamiskeskus ehk HUB Pärnu kesklinnas, mis pakub (idu)ettevõtjatele ja vabakutselistele kontorikohta ning inspireerivat töökeskkonda. Lisaks kahekümne neljale töökohale (tool, laud, kohv, internetiühendus) saab Forwardspace’i asukas osa ka erinevatest ettevõtlustöötubadest, mentortundidest, kohtumistest investoritega ning muudest võimendavatest sündmustest.

Meie missioon ja visioon

Forwardspace’i missioon on aidata kaasa Pärnu ettevõtjaid ühendava kommuuni sünnile, mis toob kodulinnast lahkunu siia tagasi ning annab noorele põhjuse siia jääda. Forwardspace’i eesmärk on luua Pärnusse toetav keskkond nii alustavale kui tegutsevale ettevõtjale, kust leiab tuge oma ideede teostamiseks ning vajalike kontaktide loomiseks. Vabakontori asutamise taga on soov võimendada Pärnu ettevõtluskeskkonda aastaringselt, viia suvepealinn start-up maailma kaardile ning aidata kaasa kohaliku elukeskkonna kirgastumisele. Lisaks pakume kahe-mehe ettevõtetele võimalust töötada mujalt kui köögilaua tagant ja kohvikust.  

Valdkonnad, millele keskendume

IT
Alustavad ettevõtted
Noored
Sotsiaalne ettevõtlus
Innovatsioon

Kuidas oma visiooni ellu viime?

Forwardspace’i soov on luua Pärnust ettevõtlussõbralik linn. Selleks teeme aktiivselt koostööd Pärnu linna erinevate organisatsioonidega, et Pärnu ettevõtjate jaoks olulised teemad ka linna tasandil esindatud oleks. Osaleme ise erinevates projektides ning töötame investeeringute nimel, mis võimaldaksid meil iseseisvalt meile oluliste teemadega tegeleda. Samuti teeme tihedalt koostööd erinevate meediaväljaannetega, et teadlikkus meie tööst ja võimalustest Pärnus pidevalt kasvaks. Lisaks toimuvad meie HUB’is igakuiselt kohalikku elanikkonda kaasavad üritused ning seminarid, mille läbi huvitunud oma oskusi lihvida ning küsimusi esitada saavad. 

Meie Partnerid

PÄRNU LINN
STARTUP ESTONIA
PÄRNUMAA NOORTEKOGU
SAPA
STARTUP INKUBAATOR
KÜSK

Teave ühingu kohta

  • Forwardspace MTÜ põhikiri on nähtaval siin.
  • Forwardspace MTÜ 2018. majandusaasta aruannet näeb siin.
  • Forwardspace Koostöötamiskeskuse kodukorrareeglid on nähtaval siin.
  • Forwardspace Koostöötamiskeskuse lepingu tingimused on nähtaval siin.
  • Forwardspace kodulehe privaatsustingimused on sätestaud siin.

Juhatuse Liikmed

Marten Palu

Marten Palu

Kaasasutaja
Marie Rosalie Hanni

Marie Rosalie Hanni

Kaasasutaja
Oliver Sild

Oliver Sild

Kaasasutaja
Silver Smeljanski

Silver Smeljanski

Kaasasutaja
Agnes Talalaev

Agnes Talalaev

Kaasasutaja

KÜSK Vabaühenduste arenguhüpet ettevalmistava 2019. aasta taotlusvooru raames tehtud projekt “Forwardspace MTÜ teenuste arendamiseks vajalik äriplaan" sai rahastuse summas 3995€, eesmärgiga luua eksperdi abiga põhalik äriplaan organisatsiooni järgmisele tasemele viimiseks.