fbpx

Founder Stories S01E02

by Forwardspace

Founder Stories

S01E02

Igal ettevõtjal, organisatsioonil ning ettevõtmisel on oma lugu ning igal loojal selle kõrval samuti. Sellest, kuidas keegi vanaema köögis esimese prototüübi valmis meisterdas või keldris sõbraga pätikohvi juues miljoni-euro äri püsti pani on kindlasti palju õppida, mis enam, seda on põnev kuulata.

Selleks korraldab Forwardspace mõnusaid õhtuseid kokkusaamiseid, kuhu kutsume rääkima kedagi, kes on midagi loonud – olgu see siis ettevõte (startup), suursündmus või mõni muu äge algatus. See on Founders Stories.

Sel korral ühendame jõud Eesti suurima äriideede konkursiga Ajujaht, kes juba 11. aastat just nende lugude valmimisse ja teoks saamisesse panustab. Pärast üritust toimub ka Ajujahi telesaate ühisvaatamine.

Seekord on meil kohal Olav Karulin ja Romek Kosenkranius.

Olav Karulin, InLimit kaasasutaja

Olav on olnud ettevõtja viimased 10 aastat. Ta on juhtinud mööblipoodi, erinevaid e-poode ning muuhulgas tegelenud ka toodete impordiga. 2016. aastal asutas ta Heeliumipalli brändi, mis on täna esindatud paljudes paikades üle Eestimaa ning on selle aasta lõpuks oma valdkonnas nr 1 Eestis. Tema viimane projekt

on InLimit, mis osales ka Ajujaht 2018 konkursil ning millega jõuti 341 esitatud äriidee seast 7 parima hulka.

 

 

Romek Kosenkranius, Pärnu Linnapea, ettevõtja.

Paljud kindlasti ei teagi, et praegune Pärnu linnapea on olnud tegus ka ettevõtluses ning seda rohkem kui 10 aastat. Tal on kõrgharidus juristi erialal ning magistrikraad ajakirjanduses ja suhtekorralduses. Romek on olnud näiteks Port Arturi kaubanduskeskusele ning Port Artur Grupile kuuluvate kinnisvarade haldamist korraldava ettevõtte juht ja olnud ka iseendale tööandja. Kõigele sellele lisaks on ta vabatahtlik politseinik.

 

 

Ürituse Info

Koht: Forwardspace
Aadress: Akadeemia 1, Pärnu
Aeg: 17. aprill 18:00
TASUTA!