fbpx

Üritus: Founder Stories Pärnu: S01E01

by Forwardspace

Founder Stories

S01E01

Igal ettevõtjal, organisatsioonil ning ettevõtmisel on oma lugu ning igal loojal selle kõrval samuti. Sellest, kuidas keegi vanaema köögis esimese prototüübi valmis meisterdas või keldris sõbraga pätikohvi juues miljoni-euro äri püsti pani on kindlasti palju õppida, mis enam, seda on põnev kuulata.

Selleks korraldab Forwardspace mõnusaid õhtuseid kokkusaamiseid, kuhu kutsume rääkima kedagi, kes on midagi loonud – olgu see siis ettevõte (startup), suursündmus või mõni muu äge algatus. See on Founders Stories.

Founders Stories’il saame uurida kuidas ideed tekksid või kuidas toimib ettevõtte laienemine, kuidas saavutati turul edu, kuidas kaasasati investeeringuid ja palju muud.

Seekord on meil kohal Janar Merilo ja Martin Sookael.

Janar Merilo, Thorgate Kaasasutaja

Janar Merilo

Janar on pärnakas, kes koos oma kaksikust vennaga panid püsti rahvusvahelise IT agentuuri Thorgate, kus tegeletakse nii tootearenduse kui ka investeerimisega start-up’idesse. Ülieduka IT ettevõtte vendadel ei ole kummalgi IT-haridust, õppisid hoopis Stockholmi Kõrgemas Majanduskoolis majandust ja ärijuhtimist. Ettevõte sai ka ise alguse start-up’ist nimega GateMe, mis on ürituste korraldajatele mõeldud piletimüügi ja külaliste haldamise tarkvara. Paari aastaga on nad jõudnud miljoni eurose käibeni aastas, kuid sellega nad ei plaani piirduda.

Martin Sookael, tsekk.ee CEO ja kaasasutaja

tsekk.ee on Eesti suurim ja edukaim tšekirakendus. Kasutades startupindusest pärit metodoloogiat on nad tegemas revolutsiooni raamatupidamistarkvara valdkonnas. Järgmise sammuna on nad viimas oma toodet rahvusvahelisele turule. Martin on ehitanud erinevaid ettevõtteid ja arendanud neid Londonis, Berliinis, New Yorkis ja Silicon Valleys

 

 

Ürituse Info

Koht: Forwardspace
Aadress: Akadeemia 1, Pärnu
Aeg: 20. aprill 18:00
TASUTA!
VAJALIK EELREGISTREERIMINE!

REGISTREERI SIIN