fbpx

Ettevõtlusnädal Forwardspace’is

by Forwardspace
Ettevõtlusnädal Pärnus

Ettevõtlusnädal Pärnus
Forwardspace

 

Ettevõtlusnädal on suurim üle-eestiline ettevõtlusfestival, mis sellel aastal toimub 1.-7.10.2018 igas Eestimaa nurgas. Ettevõtlusnädal – see on nädal täis kaasahaaravaid ja julgustavaid sündmusi astumaks samm lähemale sinu unistuste poole. Sellel aastal on tulekul enam kui 300 sündmust nii noortele kui alustavatele ja tegutsevatele ettevõtjatele. Ettevõtlusnädalat koordineerib Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik.

Ettevõtlusnädala raames Pärnus toimub Forwardspace’is 4 üritust. Üritustega saad lähemalt tutvuda allpool.

 

Iduettevõtlus vs ettevõtlus – mis on neil vahet?

Ettevõtlusnädala raames toimub 1. oktoobril Forwardspace’is üritus, kuhu on oodatud kõik, kes soovivad rohkem teada startup maailmast.

Startup Estonia räägib puust ja punaseks, mis on startup, miks iduettevõtlus erineb tavalisest ettevõtlusest ja missugused on võimalused iduettevõtlusel Eestis.

Kohal on ka Tallinnast Tehnopol inkubatsioon, kes tutvustab oma inkubatsiooniprogrammi. Miks peaks üks ettevõte minema inkubaatorisse, milliseid ettevõtteid oodatakse Tehnopoli inkubaatorisse ja mis eelised on inkubaatori läbinud ettevõttel?

Kuna varsti hakkab Tehnopol oma inkubatsiooniprogrammi pakkuma ka Pärnus, siis on see hea võimalus panna jalg uksevahele! Oodatud on nii noored kui vanad!

Koht: Forwardspace
Aadress: Akadeemia 1, Pärnu
Aeg: 1. oktoober kell 17:30
Osavõtutasu: TASUTA!
VAJALIK EELREGISTREERIMINE!
REGISTREERI SIIN

 

 

Do you speak russian? This is your chance to supercharge your ideas!

Powered by Protorn, OBJEKT and Forwardspace
——————————————————-

Дорогие друзья, приглашаем вас в Forwardspace на встречу и семинар – будем говорить на русском языке о стартапах!
В рамках недели предпринимательства в Пярну приедет руководитель фонда Prototron и строящегося в Нарве центра совместной работы OBJEKT – Яна Павленкова, чтобы рассказать о стартапах, как они строятся и чем отличаются от традиционных фирм. Вместе с Яной приедут нарвские молодые фаундеры, чтобы поделится своим опытом.

В идейной лаборатории разберем техники поиска новых решений и постараемся понять, как разглядеть в идее бизнес-потенциал.

Встретимся 3-го октября в 14:00-16:00 в коворгинге Forwardspace.
Мероприятие проходит на русском языке и бесплатно для участников.
REGISTER HERE: www.forwardspace.ee/supercharge-your-ideas/
—————————————————–
Head sõbrad! Forwardspace kutsub vene keelt kõnelevaid noori koostöökohtumisele ja workshopile! Üritus toimub vene keeles!

Ettevõtlusnädala raames tuleb Pärnusse külla Jana Pavlenkova, kes on Prototroni rahastuse juht ning peagi Narvas valmiva koostöötamiskeskuse OBJEKT multimedia future hub eestvedaja. Janaga tulevad kaasa Narva noored startup founderid, kes räägivad kuidas nemad alustasid, oma ideed arendama hakkasid ja kuhu nad tänaseks jõudnud on.

Toimub ühine ideede workshop – vaatame koos läbilöövate äriideede leidmise tehnikaid ja õpime nägema nende võimaliku potentsiaali.

Koht: Forwardspace
Aadress: Akadeemia 1, Pärnu
Aeg: 3. oktoober kell 14:00
Osavõtutasu: TASUTA!
VAJALIK EELREGISTREERIMINE!
REGISTREERI SIIN

 

Digiturunduse Akadeemia: E-kommerts

4. oktoobri Digiturunduse Akadeemia koolituse teemaks on e-kommerts.

E-kommerts on kõige kiiremini kasvav ärivaldkond. Internetipoed muutsid täielikult inimeste elamise stiili – tänapäeval inimesed eelistavad osta tooteid internetist, selle asemel, et oma aega raisata mööda poode ringi joostes. E-kommertsiga tegelejale annab see vabaduse olla ükskõik millises maailma otsas, kuid siiski teenida elatist. Lisaks säästab aega ka ettevõtjale ning vähendab tööjõukulusid. Ka füüsilistele poodidele annab see lisandväärtuse, sest üha enam vaatab klient kõigepealt tooteid internetist, enne kui läheb kohapeale neid endale proovima ja soetama.

Millest täpsemalt räägime?

  • E-kommerts vs klassikalised kanalid. Või mõlemad? Puudused ja eelised.
  • Kas oma veebipood või kasutada eksisteerivaid platvorme (Amazon, eBay, Etsy, jne). Mille alusel seda otsust teha?
  • Oma veebipoe loomine. Milline platvorm valida poe loomiseks? Makselahendused. Logistika ja tarnelahendused. Amazonis müügi käivitamine.
  • Kuidas saavutada liiklus ja müügid mõlema variandi puhul.

Koolituse läbiviija on Jakob Saks

Jakob SaksJakob on ettevõtja ja eksportöör, olles käivitanud mitmeid ettevõtteid ja üks neist (Rabaconda) on jõudnud maailmaturul oma nishi liidriks. E-kommertsiga tegeleb ta viimased 7 aastat ja tal on nii mõnigi huvitav kogemus jagada nii oma veebipoe, kui ka Amazoni müügi teemadel. Jakob räägib kui ettevõtja, sest räägib kõigest läbi ettevõtja reaalsuse – kuidas teha asju lihtsalt, kiirelt ja odavalt, sest kõiki ressursse ju napib.

 

 

 

Koht: Forwardspace
Aadress: Akadeemia 1, Pärnu
Aeg: 4. oktoober kell 17:30
Osavõtutasu: 36€
VAJALIK EELREGISTREERIMINE!
REGISTREERI SIIN

 

Founder Stories S01E03 feat SAPA

Igal ettevõtjal, organisatsioonil ning ettevõtmisel on oma lugu, samamoodi nagu ka igal loojal selle kõrval. Sellest, kuidas keegi vanaema köögis esimese prototüübi valmis meisterdas või keldris sõbraga pätikohvi juues miljoni-eurose äri püsti pani on kindlasti palju õppida ning enam veelgi, on seda põnev kuulata.

Selleks korraldab Forwardspace mõnusaid õhtuseid kokkusaamiseid, kuhu kutsume rääkima kedagi, kes on midagi loonud – olgu see siis ettevõte (startup), suursündmus või mõni muu äge algatus. See on Founders Stories.

Sel korral toimub Founder Stories tavapärasest suuremalt ja oodata on terve maja täis ettevõtjaid. SAPA – Pärnumaa Arenduskeskus korraldatud Pärnumaa parimad ettevõtted 2018 tunnustusürituse afterparty toimub Forwardspace’is, mille avapauguks saabki olema Founder Stories.

Founder Stories seekordsel sündmusel räägivad oma lood inimesed meie enda majast – Pärnus tegutevate rahvusvaheliste startupide juhid ja ühtlasi Forwardspace’i asutajad – Oliver Sild (WebARX) ja Marten Palu (Gamecan).

Koht: Forwardspace
Aadress: Akadeemia 1, Pärnu
Aeg: 5. oktoober kell 18:00
Osavõtutasu: TASUTA!
VAJALIK EELREGISTREERIMINE!
REGISTREERI SIIN