fbpx

Digiturunduse Akadeemia: Videoturundus

by Forwardspace

Digiturunduse Akadeemia

Videoturundus

29. augusti Digiturunduse Akadeemia koolituse teemaks on videoturunduskuidas videode abil digiturundus ja sotsiaalmeedia tööle panna.

Sotsiaalmeedia on tänaseks saanud (loodetavasti) kõikide ettevõtete igapäevaseks tööriistaks. On strateegia põhiliseks osaks reklaamide tootmine või sisuloome oma kontodele, mõlemal juhul räägitakse trendikast videotega loo jutustamisest pea igas turundust puudutavas väljaandes. Kuidas aga teha head töötavat videot eesmärgi täitmiseks?

Millest täpsemalt räägime?

  • Kordame üle miks kasutada videot
  • Mõtleme, kuidas videote tootmisele eesmärki seada
  • Vaatame, kuidas video tootmine käib
  • Kordame üle missuguseid erinevaid videotüüpe oma eesmärgi täitmiseks kasutada
  • Vaatame, kuidas valmis tehtud videole vaatajaid saada
  • Lõpuks vaatame mitmeid näiteid nii Eestist kui välismaalt.
  • Kui miskit veel, siis sellest saad kindlasti ürituse ajal teada…

Koolituse läbiviija on Rauno Kutti – digiagentuuri Vurr kaasasutaja ja loovjuht

Rauno Kutti on pärnakas suure P’ga. Oma kogemusi on saanud sotsiaalmeedia- ja veebiagentuuri Vurr kaasasutaja, loovjuhi, projektijuhi ja strateegilise planeerijana. Creative Uninoni kommunikatsiooniagentuuride klastrisse kuuluva Vurri klientideks on näiteks Swedbank, Telia, Rakvere LK, Toyota Baltic, Catwees jt. Lisaks igapäevasele agentuuri juhtimisele ning sadade klientide teenindamise kogemusele on Rauno koolitanud paljusid suuri ja väikseid ettevõtteid, tootnud muusikavideosid ning vallutanud lavalaudu muusikuna. Enne Vurri asutamist töötas ta agentuuris Taevas Ogilvy sotsiaalmeedia eksperdina.

Koolituse info

Koht: Forwardspace
Aadress: Akadeemia 1, Pärnu
Aeg: 29. augustil kell 17:30
Osavõtutasu: 36€
VAJALIK EELREGISTREERIMINE!

REGISTREERI SIIN

Digiturunduse Akadeemia 2018

Forwardspace korraldab Digiturunduse Akadeemiat, mis kestab veebruarist detsembrini. Tegemist on ürituste sarjaga, mis toimub kord kuus õhtusel ajal ekspertide juhendamisel. Toome spetsialiste Tallinnast ja mujalt, et pakkuda kõrget kvaliteeti Pärnu ettevõtetele.

Rohkem infot Digiturunduse Akadeemia kohta siin