fbpx

Digiturunduse Akadeemia: Instagram & Facebook

by Forwardspace

Digiturunduse Akadeemia

Instagram & Facebook

06. juuni Digiturunduse Akadeemia koolituse teemaks on Instagram & Facebook.

“Endiselt levib müüt, et kui sind ei ole sotsiaalmeedias, siis ei ole sind olemas. Pigem on olukord selline, et ollakse sotsiaalmeedias, aga ei jõuta oma sihtgrupini – keegi ei näe sind, või isegi, kui nähakse ja reageeritakse, ei tehta seda viimast sammu, mida turundajana tegelikult ootame. Kuhu jääb soovitud tehing?” – Andrus Kiisküla

Mis konkreetselt teemaks tuleb?

  • Sotsiaalmeedia võimalused ja hetkeseis – Orgaanilisest levikust isikliku brändi rollini sotsiaalses suhtluses.
  • Sobiva formaadi valik – Mis tüüpi sisu, kus ja kuidas kasutada?
  • Täpsete sihtgruppide loomine – Ülevaade erinevatest võimalustest, kuidas luua täpseid sihtgruppe. Soovid oma reklaami näidata inimestele, kes on alla 30 aasta vanad, kellel on aastane laps ja kasutab iPhone 6te? Või kes on külastanud teie veebi või olnud muud moodi teiega digitaalses kontaktis? Jätnud e-poes tehingu pooleli ja nüüd tahaks kliendi tagasi tuua?
  • Kuidas ja mida mõõtaLike’idest ja levikust peab saama soovitud tehing. Kus on raha? Vaatame erinevaid võimalusi, kuidas tulemusi mõõta ja millele tähelepanu pöörata.

 

Koolituse läbiviija on Andrus Kiisküla

Andrus tegi oma esimese suurema kampaania Facebookis turundajana 2009. aastal. Igapäevaselt veab Andrus Äripäeva digiturundust, mille fookuses on selged eesmärgid ning mõõdetavad, vajadusel kiirelt muudetavad ja tulemusi toovad protsessid. Tema teadmised on oma strateegias töösse pannud nii väikesed MTÜd kui ka Euroopa Komisjoni Eesti esindus, mitmed e-poed, turismiettevõtted, avaliku sektori asutused, kinnisvaraarendajad, tööstuslikud droonitootjad, suure telekomini välja.

Koolituse info

Koht: Forwardspace
Aadress: Akadeemia 1, Pärnu
Aeg: 06. juunil kell 17:30
Osavõtutasu: 36€
VAJALIK EELREGISTREERIMINE!

REGISTREERI SIIN

Digiturunduse Akadeemia 2018

Forwardspace korraldab Digiturunduse Akadeemiat, mis kestab veebruarist detsembrini. Tegemist on ürituste sarjaga, mis toimub kord kuus õhtusel ajal ekspertide juhendamisel. Toome spetsialiste Tallinnast ja mujalt, et pakkuda kõrget kvaliteeti Pärnu ettevõtetele.

Rohkem infot Digiturunduse Akadeemia kohta siin