fbpx

Digiturunduse Akadeemia: E-kommerts

by Forwardspace

Digiturunduse Akadeemia

E-kommerts

4. oktoobri Digiturunduse Akadeemia koolituse teemaks on e-kommerts.

E-kommerts on kõige kiiremini kasvav ärivaldkond. Internetipoed muutsid täielikult inimeste elamise stiili – tänapäeval inimesed eelistavad osta tooteid internetist, selle asemel, et oma aega raisata mööda poode ringi joostes. E-kommertsiga tegelejale annab see vabaduse olla ükskõik millises maailma otsas, kuid siiski teenida elatist. Lisaks säästab aega ka ettevõtjale ning vähendab tööjõukulusid. Ka füüsilistele poodidele annab see lisandväärtuse, sest üha enam vaatab klient kõigepealt tooteid internetist, enne kui läheb kohapeale neid endale proovima ja soetama.

Millest täpsemalt räägime?

  • E-kommerts vs klassikalised kanalid. Või mõlemad? Puudused ja eelised.
  • Kas oma veebipood või kasutada eksisteerivaid platvorme (Amazon, eBay, Etsy, jne). Mille alusel seda otsust teha?
  • Oma veebipoe loomine. Milline platvorm valida poe loomiseks? Makselahendused. Logistika ja tarnelahendused. Amazonis müügi käivitamine.
  • Kuidas saavutada liiklus ja müügid mõlema variandi puhul.

Koolituse läbiviija on Jakob Saks

Jakob SaksJakob on ettevõtja ja eksportöör, olles käivitanud mitmeid ettevõtteid ja üks neist (Rabaconda) on jõudnud maailmaturul oma nishi liidriks. E-kommertsiga tegeleb ta viimased 7 aastat ja tal on nii mõnigi huvitav kogemus jagada nii oma veebipoe, kui ka Amazoni müügi teemadel. Jakob räägib kui ettevõtja, sest räägib kõigest läbi ettevõtja reaalsuse – kuidas teha asju lihtsalt, kiirelt ja odavalt, sest kõiki ressursse ju napib.

 

Koolituse info

Koht: Forwardspace
Aadress: Akadeemia 1, Pärnu
Aeg: 4. oktoober kell 17:30
Osavõtutasu: 36€
VAJALIK EELREGISTREERIMINE!

REGISTREERI SIIN

Digiturunduse Akadeemia 2018

Forwardspace korraldab Digiturunduse Akadeemiat, mis kestab veebruarist detsembrini. Tegemist on ürituste sarjaga, mis toimub kord kuus õhtusel ajal ekspertide juhendamisel. Toome spetsialiste Tallinnast ja mujalt, et pakkuda kõrget kvaliteeti Pärnu ettevõtetele.

Rohkem infot Digiturunduse Akadeemia kohta siin